- yablunitsazzso
- 12 січ.
- Читати 2 хв
Тиждень української писемності та мови у початковій школі
Ой, яка чудова - українська мова!
Не загинула вона у течії віків.
Мова солов'їна, мова колискова
Рідного народу і моїх батьків.
З 21 – 25.10.2024 року цікаво і змістовно проходив тиждень української писемності та мови у початковій школі. Мета якого: ознайомити учнів з виникненням писемності, показати красу і багатство мови, довести, що рідна мова - це духовна святиня. Сприяти розширенню словникового запасу школярів, розвитку творчих здібностей. Бажанню берегти свою національну культуру. Розвивати почуття національної гідності. Формувати комунікативну компетентність. Виховувати любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
Тиждень української мови розпочався з тематичної лінійки "Наше диво калинове - українська рідна мова", яку підготувала вчитель 2 класу Дроняк Алла Василівна.
В шкільній бібліотеці дітей зустріла Довганюк Світлана Миколаївна, де ознайомила з різними видами словників та виставкою до тематичного тижня.
У вівторок, учні 2-4 класів взяли участь у конкурсно-розважальній грі “Знавці рідної мови”, де показали свої знання, активність працювати в групі та вболівати один за одного, під керівництвом вчителя 4 класу Петрик Світлани Танасіївни.
У середу, 22 жовтня, учні 2-4 класів декламували вірші про українську мову, пробуджуючи у слухачів патріотичні мотиви: любов до рідної мови, землі, України, возвеличення української нації, державності. Провела цей конкурс вчитель 3 класу Коман Орися Миколаївна.
Здобувачі освіти брали активну участь у розгадуванні кросвордів, загадок, філвордів, читання казок про мову. На уроках української мови значну увагу вчителі початкових класів приділяли каліграфічній хвилинці про мову, списуванню.
У четвер відбувся шкільний тур Всеукраїнського конкурсу ім. П. Яцика для учнів 3-4 класів та конкурс малюнків.
Всі учасники були відзначені грамотами, медальками та цінними подаруночками за активну участь та перемогу.
Тиждень писемності у початковій школі ще раз переконує у тому, що українська мова, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела.
Comments