top of page
  • 25 квіт. 2022 р.
  • Читати 1 хв

Похід до лісу учнів сьомого класу

Одного прекрасного осіннього дня учні 7 класу вирушили до лісу. Активно проводили час на природі: дихали свіжим повітрям, милувались рідними краєвидами, грали в м'яча, ділились різноманітними історіями з життя. Це був дуже цікавий день, який запам'ятається надовго. У карантинний період усі дружно дотримуємося гасла "Здоровим бути круто!"


 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Оголошуємо набір до першого класу!

Оголошуємо набір до першого класу! Дорогі батьки та наші наймолодші друзі! З радістю запрошуємо вас до нашої школи - місця, де починається захоплива подорож у світ знань, відкриттів і нових друзів. Ми

 
 
 

Коментарі


Корисні посилання

bottom of page