top of page
  • 25 квіт. 2022 р.
  • Читати 1 хв

Похід до лісу учнів восьмого класу

У п’ятницю, 18 вересня, учні восьмого класу разом із класним керівником після уроків вирушили на екскурсію до осіннього лісу.Від школи до лісу недалеко. Дорогою роздивлялися природу рідного краю, згадали назви їстівних та отруйних грибів. Пригадали правила поведінки в лісі, техніку безпеки біля вогнища. Хлопці та дівчата змагалися в швидкості збору хмизу для вогнища, а потім дружно смажили картоплю. Усі разом відпочивали, обідали, грали в рухливі ігри, спілкувалися.



 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Оголошуємо набір до першого класу!

Оголошуємо набір до першого класу! Дорогі батьки та наші наймолодші друзі! З радістю запрошуємо вас до нашої школи - місця, де починається захоплива подорож у світ знань, відкриттів і нових друзів. Ми

 
 
 

Коментарі


Корисні посилання

bottom of page