top of page
  • 25 квіт. 2022 р.
  • Читати 1 хв

Екскурсія до музею "Гуцульщина"

06.11 учасники гуртка "Природа навколо нас" і учні 5 класу, разом з Кумарицею О.Ю та Бельмегою Л.М., відвідали музей "Гуцульщина" Верховинського району. Всі отримали велике задоволення від побаченого та почутого від керівника музею Івана Васильовича.



 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Оголошуємо набір до першого класу!

Оголошуємо набір до першого класу! Дорогі батьки та наші наймолодші друзі! З радістю запрошуємо вас до нашої школи - місця, де починається захоплива подорож у світ знань, відкриттів і нових друзів. Ми

 
 
 

Коментарі


Корисні посилання

bottom of page